Len pre rodinu

4 kroky

AŽ s 20% ZĽAVOU ON-LINE v e-shope, priamo z domu s doručením až domov.  S objednávkou nad 49 Eur, získavate kuchynského pomocníka – viď.obrázok.

Všetky produkty spoločnosti Oriflame, ktoré nájde v katalógu je možné nakupovať so ZĽAVOU.  V prípade, že sa zaregistrujete ako členka/člen (alebo aj manželský pár), dostávate registračné číslo, ktoré Vás oprávňuje nakupovať produkty Oriflame AŽ S 20% ZĽAVOU. Ak je kozmetika Oriflame  Vaša  obľúbená a neviete sa k nej dostať tak rýchlo ako by ste chceli alebo  Vaša kozmetická poradkyňa nemá vždy na Vás čas- NEVÁHAJTE!!  Nakupujte si pre svoju rodinu v pohodlí domova.

 Už pri minimálnej objednávke 30 Eur ušetríte!!!! Vaša najbližšia rodina sa poteší, pretože bude mať svoju vlastnú rodinnú kozmetickú poradkyňu so stále aktuálnym katalógom úžasných produktov priamo doma!

V prípade, že nechcete čakať na doručenie katalógu poštou, môžete využiť  možnosť – “Zaregistrovať sa ako nový kozmetický poradca” na nákup so zľavou okamžite on-line na stránke www.oriflame.sk, vypíšte formulár a v kolónke “registračné číslo sponzora” uveďte 133933. Získate tým sponzora, ktorý Vám poradí a pomôže, resp.pošle aktuálny katalóg